BR24G16NUX-3ATTR | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC EEPROM 16KBIT I2C 8VSON |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | EEPROM זיכרון IC 16Kbit I2C 1 MHz VSON008X2030 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | BR24G16NUX-3ATTR דגמים |
קטגוריה | ממשק זיכרון I2C |
יצרן | תדר השעון 1 MHz |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זמן מחזור כתיבה - מילה, דף 5ms |
סטטוס החלק לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה | מתח - הספקה 1.6V ~ 5.5V |
ניתן-לתכנות ב-DigiKey לא מאומת | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C (TA) |