BR24G16NUX-3TTR
מק"ט מוצר של DigiKey
BR24G16NUX-3TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BR24G16NUX-3TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BR24G16NUX-3TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BR24G16NUX-3TTR
תיאור
IC EEPROM 16KBIT VSON008X2030
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
EEPROM זיכרון IC 16Kbit I2C 400 kHz VSON008X2030
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BR24G16NUX-3TTR דגמים
תדר השעון
400 kHz
זמן מחזור כתיבה - מילה, דף
5ms
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
מתח - הספקה
1.6V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)