BR24G16NUX-5TR
מק"ט מוצר של DigiKey
846-BR24G16NUX-5TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
846-BR24G16NUX-5TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
846-BR24G16NUX-5TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BR24G16NUX-5TR
תיאור
16KBIT, IC BUS, LOW CURRENT CONS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
EEPROM זיכרון IC 16Kbit I2C 1 MHz VSON008X2030
קטגוריה
ארגון זיכרון
‎2K × 8‎
I2C
סדרה
תדר השעון
1 MHz
זמן מחזור כתיבה - מילה, דף
3.5ms
סטטוס החלק
פעיל
מתח - הספקה
1.6V ~ 5.5V
סוג זיכרון
בלתי נדיף
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)