RBR3LAM40CTR
מק"ט מוצר של DigiKey
846-RBR3LAM40CTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
846-RBR3LAM40CCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
846-RBR3LAM40CDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RBR3LAM40CTR
תיאור
DIODE SCHOTTKY 40V 3A PMDTM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 40 V 3A הרכבה משטחית PMDTM
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 µA @ 40 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
טכנולוגיה
מארז ההתקן של הספק
PMDTM
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
40 V
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
3A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
550 mV @ 3 A