BR25H040FJ-WCE2 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Microchip Technology
קיים במלאי: 2,852
גיליון נתונים
דומים
Microchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
STMicroelectronics
onsemi
ABLIC Inc.
EEPROM זיכרון IC 4Kbit SPI 5 MHz ‎8-SOP-J‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BR25H040FJ-WCE2
מק"ט מוצר של DigiKey
BR25H040FJ-WCE2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BR25H040FJ-WCE2
תיאור
IC EEPROM 4KBIT SPI 5MHZ 8SOPJ
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
תדר השעון
5 MHz
יצרן
זמן מחזור כתיבה - מילה, דף
5ms
מתח - הספקה
2.5V ~ 5.5V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)