25LC040A-H/SN זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Microchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Microchip Technology
קיים במלאי: 518
גיליון נתונים
דומים
Rohm Semiconductor
קיים במלאי: 2,401
Rohm Semiconductor
קיים במלאי: 149
onsemi
onsemi
STMicroelectronics
EEPROM זיכרון IC 4Kbit SPI 10 MHz 8-SOIC
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
25LC040A-H/SN
מק"ט מוצר של DigiKey
25LC040A-H/SN-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
25LC040A-H/SN
תיאור
IC EEPROM 4KBIT SPI 10MHZ 8SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
25LC040A-H/SN דגמים
תדר השעון
10 MHz
אריזה
צינור
מתח - הספקה
2.5V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C (TA)