BU28UC3WG-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
846-BU28UC3WG-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BU28UC3WG-TR
תיאור
IC REG LINEAR 2.8V 300MA 5-SSOP
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 300mA ‎5-SSOP‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BU28UC3WG-TR דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
90 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
PSRR
70dB (1kHz)
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
פונקציות בקרה
הפעלה/הפסקה
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.8V