BU33SD5WG-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
BU33SD5WG-TRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BU33SD5WG-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BU33SD5WG-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BU33SD5WG-TR
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 5-SSOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 500mA ‎5-SSOP‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BU33SD5WG-TR דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
80 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
68dB (1kHz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
6V
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V