BZX84B12VLFHT116
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX84B12VLFHT116TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZX84B12VLFHT116CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZX84B12VLFHT116DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84B12VLFHT116
תיאור
DIODE ZENER 12V 250MW SSD3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 12 V 250 mW ±1.67% הרכבה משטחית ‎SSD3‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZX84B12VLFHT116 דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 8 V
יצרן
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
הרשאה
AEC-Q101
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טולרנס
±1.67%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
250 mW
מארז ההתקן של הספק
‎SSD3‎
עכבה (מקס') (Zzt)
25 Ohms