BZX84B12VLYT116
מק"ט מוצר של DigiKey
846-BZX84B12VLYT116TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
846-BZX84B12VLYT116CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
846-BZX84B12VLYT116DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84B12VLYT116
תיאור
DIODE ZENER 12V 250MW SOT23
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 12 V 250 mW ±1.67% הרכבה משטחית SOT-23
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
25 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 8 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±1.67%
מארז ההתקן של הספק
SOT-23
הספק - מקס'
250 mW