BZX84C12VLYT116 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER 12V 250MW SOT23 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 12 V 250 mW ±5.42% הרכבה משטחית SOT-23 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | עכבה (מקס') (Zzt) 25 Ohms |
יצרן | זרם - דלף הפוך @ Vr 100 nA @ 8 V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה 150°C (TJ) |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - זנר (נקוב) (Vz) | מארז / תיבה |
טולרנס ±5.42% | מארז ההתקן של הספק SOT-23 |
הספק - מקס' 250 mW |