CDZVT2R3.9B
מק"ט מוצר של DigiKey
CDZVT2R3.9BTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
CDZVT2R3.9BCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
CDZVT2R3.9BDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CDZVT2R3.9B
תיאור
DIODE ZENER 3.9V 100MW VMN2M
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 3.9 V 100 mW הרכבה משטחית VMN2M (SOD-923)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CDZVT2R3.9B דגמים
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
100 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 1 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז ההתקן של הספק
VMN2M (SOD-923)
הספק - מקס'
100 mW