EDZVT2R12B
מק"ט מוצר של DigiKey
EDZVT2R12BTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
EDZVT2R12BCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
EDZVT2R12BDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EDZVT2R12B
תיאור
DIODE ZENER 12V 150MW EMD2
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 12 V 150 mW ±2% הרכבה משטחית EMD2
מודלים EDA/CAD
EDZVT2R12B דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
30 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 9 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
EMD2
טולרנס
±2%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
150 mW