EDZVFHT2R12B
מק"ט מוצר של DigiKey
EDZVFHT2R12BTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
EDZVFHT2R12BCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
EDZVFHT2R12BDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EDZVFHT2R12B
תיאור
DIODE ZENER 12V 150MW EMD2
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 12 V 150 mW ±2% הרכבה משטחית EMD2
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EDZVFHT2R12B דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 9 V
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טולרנס
±2%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
150 mW
מארז ההתקן של הספק
EMD2
עכבה (מקס') (Zzt)
30 Ohms