STPS20200CG-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
497-13716-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-13716-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-13716-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STPS20200CG-TR
תיאור
DIODE ARRAY SCHOT 200V 10A D2PAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 200 V 10A הרכבה משטחית 3‏-263‏-TO‏, PAK‏2‏D‏ (2‏ מוליכים + לשונית), AB‏263‏-TO‏
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
STPS20200CG-TR דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
860 mV @ 10 A
יצרן
STMicroelectronics
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - דלף הפוך @ Vr
15 µA @ 200 V
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה - צומת
-40°C ~ 175°C
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
מארז‏ / תיבה
3‏-263‏-TO‏, PAK‏2‏D‏ (2‏ מוליכים + לשונית), AB‏263‏-TO‏
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
200 V
מארז ההתקן של הספק
‎D2PAK‎
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
10A