EDZVT2R3.3B
מק"ט מוצר של DigiKey
EDZVT2R3.3BTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
EDZVT2R3.3BCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
EDZVT2R3.3BDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EDZVT2R3.3B
תיאור
DIODE ZENER 3.3V 150MW EMD2
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 3.3 V 150 mW הרכבה משטחית EMD2
מודלים EDA/CAD
EDZVT2R3.3B דגמים
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
120 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
20 µA @ 1 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
הספק - מקס'
150 mW