EDZVT2R4.3B
מק"ט מוצר של DigiKey
EDZVT2R4.3BTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
EDZVT2R4.3BCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
EDZVT2R4.3BDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EDZVT2R4.3B
תיאור
DIODE ZENER 4.3V 150MW EMD2
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 4.3 V 150 mW ±3% הרכבה משטחית EMD2
מודלים EDA/CAD
EDZVT2R4.3B דגמים
עכבה (מקס') (Zzt)
100 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 1 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
טולרנס
±3%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
150 mW