R6015ANJTL זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Rohm Semiconductor
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
IXYS
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Infineon Technologies
תעלת N 600 V 15A (Tc) 100W (Tc) הרכבה משטחית LPTS
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
R6015ANJTL
מק"ט מוצר של DigiKey
R6015ANJTL-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
R6015ANJTL
תיאור
MOSFET N-CH 600V 15A LPTS
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4.5‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
50 nC @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1700 pF @ 25 V
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
פיזור הספק (מקס')
100W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
600 V
מארז ההתקן של הספק
LPTS
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C