RB168VYM-30FHTR
מק"ט מוצר של DigiKey
RB168VYM-30FHTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
RB168VYM-30FHCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
RB168VYM-30FHDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RB168VYM-30FHTR
תיאור
DIODE SCHOTTKY 30V 1A TUMD2M
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 30 V 1A הרכבה משטחית
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RB168VYM-30FHTR דגמים
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
4.7 ns
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
300 nA @ 30 V
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
30 V
מארז‏ / תיבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
730 mV @ 1 A
מספר מוצר בסיס
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA