RB578VAM100TR
מק"ט מוצר של DigiKey
RB578VAM100TRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
RB578VAM100TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
RB578VAM100TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RB578VAM100TR
תיאור
DIODE SCHOTTKY 100V 700MA TUMD2M
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 100 V 700mA הרכבה משטחית
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RB578VAM100TR דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
850 mV @ 700 mA
יצרן
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
זרם - דלף הפוך @ Vr
200 nA @ 100 V
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
700mA