RBR3MM60ATFTR
מק"ט מוצר של DigiKey
RBR3MM60ATFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
RBR3MM60ATFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
RBR3MM60ATFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RBR3MM60ATFTR
תיאור
DIODE SCHOTTKY 60V 3A PMDU
תיאור מפורט
דיודות 60 V 3A הרכבה משטחית ‎PMDU‎
מודלים EDA/CAD
RBR3MM60ATFTR דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 µA @ 60 V
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
60 V
מארז ההתקן של הספק
‎PMDU‎
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
3A
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
660 mV @ 3 A
מספר מוצר בסיס
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA