SMF4L33CA
מק"ט מוצר של DigiKey
18-SMF4L33CATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
18-SMF4L33CACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
18-SMF4L33CADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMF4L33CA
תיאור
TVS DIODE 33VWM 53.3VC SOD123F
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
53.3V מלחץ7.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-123F
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
53.3V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
7.5A
סדרה
הספק - מתקף שיא
400W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
33V
מתח - פריצה (מינ')
36.7V