RFN10BGE3STL
מק"ט מוצר של DigiKey
846-RFN10BGE3STLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
846-RFN10BGE3STLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
846-RFN10BGE3STLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RFN10BGE3STL
תיאור
DIODE STANDARD 350V 10A TO252GE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 350 V 10A הרכבה משטחית TO-252GE
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
30 ns
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - דלף הפוך @ Vr
10 µA @ 350 V
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
350 V
מארז ההתקן של הספק
TO-252GE
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
10A
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.5 V @ 10 A