19S103-500L5
מק"ט מוצר של DigiKey
1868-1120-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
19S103-500L5
תיאור
CONN SMP PLUG STR 50OHM SOLDER
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
SMP מחבר תקע, פין זכר 50Ohm הרכבה משטחית, חור מעבר לחם (Solder)
קטגוריה
מספר היציאות
1
יצרן
מאפיינים
מעצור מוגבל
אריזה
מגש
צבע בית
זהב
סטטוס החלק
פעיל
חומר המגע המרכזי
פליז
תצורת מחבר
חומר גוף
פליז
סוג מחבר
תקע, פין זכר
גימור הגוף
זהב
סיומת המגעים
לחם (Solder)
ציפוי המגע המרכזי
סיומת הסיכוך
לחם (Solder)
חומר דיאלקטרי
פוליאתראתרקטון (PEEK)
עכבה
50Ohm
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 155°C
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית, חור מעבר
ערך נקוב של המתח
335 V
סוג הידוק
לחצנית
מחזורי זיווג
500
תדר - מקס'
26.5 GHz