NFE31PT152Z1E9L
מק"ט מוצר של DigiKey
490-6945-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-6945-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-6945-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NFE31PT152Z1E9L
תיאור
FILTER LC(T) 1500PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
LC (T-סוג) EMI מסנני שלישי הזמנה מעביר תדר נמוך 1 ערוץ C = 1500pF 6 A 1206 (3216 מטרי), 3 פדי PC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
NFE31PT152Z1E9L דגמים
קטגוריה
ערכים
C = 1500pF
יצרן
Murata Electronics
הגנת ESD
לא
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
מתח - נומינלי
25V
סוג
מעביר תדר נמוך
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סדר מסננים
שלישי
מארז‏ / תיבה
1206 (3216 מטרי), 3 פדי PC
טכנולוגיה
LC (T-סוג)
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
מספר הערוצים
1
גובה
0.069‏ אינץ' (1.75‏ מ"מ)
זרם
6 A