16ZLJ220M6.3X11
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-1154-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
16ZLJ220M6.3X11
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 16 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 7000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
16ZLJ220M6.3X11 דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
אריזה
בתפזורת
טולרנס
±20%
סוג ההרכבה
מתח - נומינלי
16 V
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
אורך חיים @ טמפרטורה
7000 שעות ב-105°C