25THV220M10X10.5
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-25THV220M10X10.5TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1189-25THV220M10X10.5CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1189-25THV220M10X10.5DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
25THV220M10X10.5
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD mOhm‏200‏ ב-Hz‏100‏ 3000 שעות ב-125°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
25THV220M10X10.5 דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
ערכים נקובים
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר נמוך
300 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
500 mA @ 100 kHz
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.413‏ אינץ' (10.50‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.406‏ אינץ' x‏ רוחב 0.406‏ אינץ' (10.30 מ"מ x‏ 10.30‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏200‏ ב-Hz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-125°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C