25THV220M8X10.5
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-2050-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1189-2050-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1189-2050-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
25THV220M8X10.5
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD mOhm‏300‏ ב-kHz‏100‏ 3000 שעות ב-125°C
מודלים EDA/CAD
25THV220M8X10.5 דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
ערכים נקובים
זרם אדווה בתדר נמוך
180 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
300 mA @ 100 kHz
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.413‏ אינץ' (10.50‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.327‏ אינץ' x‏ רוחב 0.327‏ אינץ' (8.30 מ"מ x‏ 8.30‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏300‏ ב-kHz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-125°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C