35TPV330M8X10.5
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-4138-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1189-4138-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1189-4138-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
35TPV330M8X10.5
תיאור
CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD mOhm‏80‏ ב-kHz‏100‏ 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
35TPV330M8X10.5 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
510 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
850 mA @ 100 kHz
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
35 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.327‏ אינץ' x‏ רוחב 0.327‏ אינץ' (8.30 מ"מ x‏ 8.30‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏80‏ ב-kHz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C