35YXM33MEFCT15X11 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 856
גיליון נתונים
33 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 10000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
35YXM33MEFCT15X11
מק"ט מוצר של DigiKey
35YXM33MEFCT15X11-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
35YXM33MEFCT15X11
תיאור
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
35YXM33MEFCT15X11 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
71.5 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט + תיבה ‏(TB)‏
זרם אדווה בתדר גבוה
130 mA @ 100 kHz
ריווח מוליכים
0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
35 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C