35YXS220MEFC8X11.5
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-35YXS220MEFC8X11.5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
35YXS220MEFC8X11.5
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 4000 שעות ב-105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
365 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
730 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
120 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
4000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C