35ZLH220MEFCM18X11.5 אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 63,399
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 1,176
גיליון נתונים
220 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 8000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
35ZLH220MEFCM18X11.5
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-35ZLH220MEFCM18X11.5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
35ZLH220MEFCM18X11.5
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
35ZLH220MEFCM18X11.5 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
472.5 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
עכבה
56 mOhms
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
35 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
8000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C