400PX10MEFCT810X16
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-400PX10MEFCT810X16CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1189-400PX10MEFCT810X16TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
400PX10MEFCT810X16
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF 400 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
400PX10MEFCT810X16 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
64 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
זרם אדווה בתדר גבוה
96 mA @ 10 kHz
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
400 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C