EKMQ401ELL100MJ16S
מק"ט מוצר של DigiKey
565-EKMQ401ELL100MJ16S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EKMQ401ELL100MJ16S
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF 400 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 2000 שעות ב-105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
64 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
115.2 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
400 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C