420MXK270MEFCSN22X40 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 194
גיליון נתונים
קיים במלאי: 194
קיים במלאי: 198
270 µF 420 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) 3000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
420MXK270MEFCSN22X40
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-2615-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
420MXK270MEFCSN22X40
תיאור
CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
420MXK270MEFCSN22X40 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
1.57 A @ 120 Hz
אריזה
מגש
זרם אדווה בתדר גבוה
2.198 A @ 10 kHz
ריווח מוליכים
0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
420 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C