420MXK330MEFCSN30X30
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-2622-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
420MXK330MEFCSN30X30
תיאור
CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 µF 420 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) 3000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
420MXK330MEFCSN30X30 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
1.59 A @ 120 Hz
אריזה
מגש
זרם אדווה בתדר גבוה
2.226 A @ 10 kHz
ריווח מוליכים
0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 1.181‏ אינץ' (30.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
420 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C