420VXH270MEFC25X40 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 97
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 177
גיליון נתונים
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 180
שדרוג
Chemi-Con
קיים במלאי: 0
270 µF 420 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) 5000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
420VXH270MEFC25X40
מק"ט מוצר של DigiKey
420VXH270MEFC25X40-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
420VXH270MEFC25X40
תיאור
CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
420VXH270MEFC25X40 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
1.55 A @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
2.17 A @ 10 kHz
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
420 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C