450MXK390MEFC35X30 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 310
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 10
גיליון נתונים
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 59
390 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) 3000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
450MXK390MEFC35X30
מק"ט מוצר של DigiKey
450MXK390MEFC35X30-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
450MXK390MEFC35X30
תיאור
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
450MXK390MEFC35X30 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
1.68 A @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
2.352 A @ 10 kHz
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
450 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C