450VXS120MEFC22X35 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
גיליון נתונים
ישירים
Chemi-Con
קיים במלאי: 396
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Nichicon
קיים במלאי: 130
Surge
קיים במלאי: 0
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
120 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) 5000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
450VXS120MEFC22X35
מק"ט מוצר של DigiKey
450VXS120MEFC22X35-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
450VXS120MEFC22X35
תיאור
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
450VXS120MEFC22X35 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
1.01 A @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
1.414 A @ 10 kHz
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
450 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C