50PK33MEFC5X11
מק"ט מוצר של DigiKey
50PK33MEFC5X11-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
50PK33MEFC5X11
תיאור
CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
33 µF 50 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 2000 שעות ב-85°C
מודלים EDA/CAD
50PK33MEFC5X11 דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
130 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
195 mA @ 10 kHz
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
50 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-85°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C