336CKS050M
מק"ט מוצר של DigiKey
336CKS050M-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
336CKS050M
תיאור
CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
33 µF 50 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה Ohm‏5.0238‏ ב-Hz‏120‏ 2000 שעות ב-85°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
יצרן
קיטוב
Polar
סדרה
יישומים
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר נמוך
130 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
299 mA @ 100 kHz
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
50 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
Ohm‏5.0238‏ ב-Hz‏120‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-85°C