50YXS220MEFC10X12.5 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 2,030
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Chinsan (Elite)
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
220 µF 50 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 5000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
50YXS220MEFC10X12.5
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-50YXS220MEFC10X12.5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
50YXS220MEFC10X12.5
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
525 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
1.05 A @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
84 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
טולרנס
±20%
גודל / מידה
מתח - נומינלי
50 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C