63YXF33MEFC6.3X11
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-3786-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
63YXF33MEFC6.3X11
תיאור
CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
33 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 5000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
63YXF33MEFC6.3X11 דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
77 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
140 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
עכבה
1.2 Ohms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
63 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C