63YXJ33M6.3X11 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 379
Chemi-Con
קיים במלאי: 248
33 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 7000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
63YXJ33M6.3X11
מק"ט מוצר של DigiKey
63YXJ33M6.3X11-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
63YXJ33M6.3X11
תיאור
CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
63YXJ33M6.3X11 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
116.76 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
278 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
350 mOhms
טולרנס
±20%
גודל / מידה
מתח - נומינלי
63 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
7000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C