CFM-2010CF-1170-292-20
מק"ט מוצר של DigiKey
2223-CFM-2010CF-1170-292-20-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CFM-2010CF-1170-292-20
תיאור
DC AXIAL FAN, 20 MM SQUARE, 10 M
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 12VDC מרובע - אורך 20 מ"מ × גובה 20 מ"מ שרוול מגנטי ™omniCOOL ‎1.6 CFM‎‏ (0.045 מ"ק/דקה) 3 מוליכי חוט
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CFM-2010CF-1170-292-20 דגמים
קטגוריה
מאפיינים
אתחול אוטומטי, חיישן מהירות (טכומטר)
יצרן
רעש
29.2dB(A)
סדרה
הספק (Watts)
960 mW
אריזה
תיבה
RPM
סטטוס החלק
פעיל
סיומת
3 מוליכי חוט
מתח - נומינלי
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
גודל / מידה
מרובע - אורך 20 מ"מ × גובה 20 מ"מ
סוכנות הרשאות
CE, cURus, TUV
רוחב
10.30 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.080A
זרימת אוויר
‎1.6 CFM‎‏ (0.045 מ"ק/דקה)
תחום מתח
10.8 ~ 13.2VDC
לחץ סטטי
0.240‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 59.8‏)
חומר - מסגרת
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
סוג מסב
שרוול מגנטי ™omniCOOL
חומר - להב
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
סוג מאוורר
אורך חיים @ טמפרטורה
40000 שעות ב-40°C