CP057-204037
מק"ט מוצר של DigiKey
2223-CP057-204037-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CP057-204037
תיאור
PELTIER, 20 X 40 X 3.7 MM, 5.7 A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
TEC‏ (מצנן תרמואלקטרי) W‏28.6‏ ב-C‏°‏27‏ 5.7 A
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CP057-204037 דגמים
קטגוריה
Delta Tmax @ Th
70°C ב-27°C
יצרן
Same Sky (Formerly CUI Devices)
גובה
3.70 מ"מ
סדרה
מספר הדרגות
1
אריזה
תיבה
זרם - מקס'
5.7 A
סטטוס החלק
פעיל
מתח - מקס'
7.8 V
סוג
TEC‏ (מצנן תרמואלקטרי)
התנגדות
1.05 Ohms