HD08-19-RVS-MSMT-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2223-HD08-19-RVS-MSMT-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2223-HD08-19-RVS-MSMT-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2223-HD08-19-RVS-MSMT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HD08-19-RVS-MSMT-TR
תיאור מפורט
HDMI HDMI 2.0 שקע מחבר 19 Position שפת לוח, ניתוק; חור מעבר, זווית ישרה
מודלים EDA/CAD
HD08-19-RVS-MSMT-TR דגמים
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
דירוג זרם (אמפר)
0.5A
מתח - נומינלי
40VAC