PR4-24V-450-1A
מק"ט מוצר של DigiKey
2223-PR4-24V-450-1A-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PR4-24V-450-1A
תיאור
RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר SPST-NA (1 Form A) 24VDC סליל חור מעבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PR4-24V-450-1A דגמים
קטגוריה
סוג סליל
ללא נעילה
יצרן
תצורת הסיומת
פין PC
סדרה
מתח מחייב-פעולה
16.8VDC
אריזה
תיבה
מתח מחייב-שחרור
2.4VDC
סטטוס החלק
פעיל
זמן פעולה
10 ms
סוג ההרכבה
זמן שחרור
5 ms
מתח סליל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
צורת מגע
SPST-NA (1 Form A)
חומר מגע
סגסוגת כסף
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
5 A
סוכנות הרשאות
cURus
מתח מיתוג
‎277VAC‏, 30VDC - מקס'
סוג ממסר
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏1385‏, W‏150‏
התנגדות סליל
1.28 kOhms
זרם סליל
18.8 mA