PTNS2-6015M-B10
מק"ט מוצר של DigiKey
2223-PTNS2-6015M-B10-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTNS2-6015M-B10
תיאור
SLIDE POT, 60MM TRAVEL, 10K OHM,
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 kOhms 0.25W, 1/4W חור מעבר פוטנציומטרי גררה (Slide) ראש סוג כוונון
מודלים EDA/CAD
PTNS2-6015M-B10 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
טולרנס
±20%
יצרן
Same Sky (Formerly CUI Devices)
סוג כוונון
ראש
סדרה
סוג Fader
סטנדרטי
אריזה
מגש
תחום מהלך
60 מ"מ
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
התנגדות
10 kOhms
סוג ההרכבה
חור מעבר
הספק (Watts)
0.25W, 1/4W