PTA6043-2010CIB103
מק"ט מוצר של DigiKey
PTA6043-2010CIB103-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTA6043-2010CIB103
תיאור
SLIDE POT 10K OHM 0.25W TOP 60MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 kOhms 0.25W, 1/4W חור מעבר פוטנציומטרי גררה (Slide) ראש סוג כוונון
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PTA6043-2010CIB103 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
טולרנס
±20%
יצרן
Bourns Inc.
סוג כוונון
ראש
סדרה
סוג Fader
סטנדרטי
אריזה
מגש
תחום מהלך
60 מ"מ
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
התנגדות
10 kOhms
סוג ההרכבה
חור מעבר
הספק (Watts)
0.25W, 1/4W